Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Lubochnia

Lubochnia, wielkopolskie

  • 188 000 zł
  • 1 743 m²
  • 107,86 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Sawikows...

Skontaktuj się

Działka Lubochnia

Lubochnia, wielkopolskie

zaktualizowane:
31 marca 2026

188 000 zł

1 743 m²

107,86 zł/m²

Działka Lubochnia

Zaktualizowane: 31 marca 2026

188 000 zł 1 743 m² 107,86 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 188 000 zł (107,86 zł/m²)
  • Działka: 1 743 m²
  •   kształt: trójkąt

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną w idealnej lokalizacji!
Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lubochnia.

Działka o powierzchni 1743m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Do działki wydzielono bezpośredni zjazd z głównej drogi asfaltowej.

Wszystkie media dostępne w drodze - woda, prąd, gaz.
Kanalizacja - szambo. (...)

Agent

Natalia Sawikowska

530 960...

530 960 013

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 960...

530 960 013

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości